Виїзний семінар-навчання

Лісівники Чортківщини провели семінар-навчання для колег із інших лісгоспів, де обмінювались знаннями та порадами.

Досвід — невід’ємна частина праці, а можливість ділитись ним приводить до спільного покращеного результату. Саме тому працівники Чортківського підприємства з наснагою провели семінар на своїх лісництвах. Розпочали з лісорозсадницького комплексу вирощування декоративного садівного матеріалу у Колиндянському лісництві. Оглянули живці та саджанці.


Окрім розсадника, відвідали Борщівське лісництво. Обговорювали досвід відведення дерев І під прохідну рубку та застосування хімічних доглядів за лісовими культурами.


У ході практичної частини, лісівники Чортківщини показали як саме у них проходить процес розкряжування цінних порід на сортименти, зокрема дуба. Як тільки дерево звалили, до нього відразу кріпиться бірка та береться на облік.Після чого, учасники семінару оглянули цех переробки та нижній склад Озерянського лісопромислового комплексу. А щоб підбити підсумки такого навчання, ознайомилися з колекцією рідкісних видів дерев і чагарників в Улашківському лісництві. До речі, ця колекція була висаджена ще у 2006 році.


Працювати у лісі — працювати на перспективу. Це вкотре підкреслили лісівники, адже за один день семінару відвідали процеси починаючи від огляду живців, закінчуючи розкрижуванням порід. Що у реальному житті вимірюється десятками, а то і сотнями років.

Виїзний семінар-навчання
Догори