Про підсумки фінансово-господарської діяльності лісгоспу за І півріччя 2022 року

У І півріччі 2022 року підприємство працювало стабільно, незважаючи на надзвичайну ситуацію у державі, пов’язану з військовим станом, нестабільністю на ринках збуту, ціновою політикою.

Заготовлено від усіх видів рубок 29 973 кбм деревини, у т.ч. від рубок головного користування 18 331 кбм.

Підприємство виконало основні господарські показники, які були поставлені перед ними, у повному обсязі. Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг складає 55 962 тис. грн., що на 127,2% більше відповідного періоду минулого року.

Фонд оплати праці штатних працівників за 6 місяців поточного року складає 22 632 тис. грн. А середньоспискова чисельність — 211 штатних працівники, з них 29 — адміністративно-управлінський персонал, 75 працівників лісової охорони, 107 — фахівці та працівники цехових підрозділів. Також середньомісячна заробітна плата на одного штатного працівника зросла на 154,6% відповідно періоду минулого року та складає 17 876 грн.

Продуктивність праці за звітний період поточного року також зросла. Тепер вона становить на 131% більше, відповідно періоду минулого року. Це обумовлено також ростом обсягів доходів від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг в той час як чисельність працівників залишається стабільною.

За звітний період сплачено 23 211 тис. грн. податків та платежів до бюджету всіх рівнів (41,4% до обсягу чистого доходу від реалізації), зокрема відраховано:

— 12 780 тис. грн. сплачено до державного бюджету, де основна частина – 9 406 тис. грн, це податок на додану вартість;

— 5 888 тис. грн — податки до місцевого бюджету, найбільша частка, податок на доходи фізичних осіб — 4 079 тис. грн.;

— 4543 тис. грн. сплачено єдиного соціального внеску.

В результаті фінансово-господарської діяльності лісгосп отримав 4 157 тис. грн чистого прибутку. Такий результат зумовлений значним зростанням чистого доходу та скороченням непродуктивних витрат господарської діяльності.

Кошти, що залишаться в розпорядженні підприємства після сплати податку, частку чистого прибутку будуть спрямовані на розвиток виробництва: оновлення обладнання та транспортних засобів, придбання основних засобів для роботи на лісозаготівельних та лісокультурних роботах та роботах протипожежного призначення.

Немало важливою є рентабельність діяльності підприємства. Тому в звітному періоді поточного року вона становить 7,5%.

Працюємо незважаючи ні на що, виконуємо поставлені завдання. Працюємо заради перемоги!

Про підсумки фінансово-господарської діяльності лісгоспу за І півріччя 2022 року
Догори