Мета та основні напрямки діяльності і розвитку підприємства
Підприємство створене з метою:
ведення лісового господарства, охорони, захисту, раціонального використання та відтворення лісів;
ведення мисливського господарства, охорони, відтворення та раціонального використання державного мисливського фонду на території мисливських угідь, наданих у користування Підприємству;
одержання прибутку від комерційної діяльності.
Основними напрямками діяльності Підприємства є:
Відтворення та підвищення продуктивності лісових насаджень, посилення їх корисних властивостей, підвищення родючості ґрунтів, вживання інших заходів відповідно до законодавства.
Забезпечення охорони лісів від пожеж, незаконних рубок, шкідників і хвороб, пошкодження внаслідок антропогенного та іншого шкідливого впливу.
Запобігання злочинам і адміністративним правопорушенням у сфері лісового та мисливського господарства, а також використання лісових ресурсів і мисливських тварин.
Дотримання правил і норм використання лісових ресурсів.
Ведення лісового господарства на основі матеріалів лісовпорядкування, здійснення використання лісових ресурсів способами, які забезпечують збереження оздоровчих і захисних властивостей лісів, а також створюють сприятливі умови для їх охорони, захисту та відтворення.
Створення та збереження об’єктів постійної лісонасіннєвої бази і лісових розсадників, вирощування декоративного садивного матеріалу.
Збереження та посилення ролі захисних властивостей лісів, лісові ділянки яких виконують захисні, природоохоронні, санітарно-гігієнічні, оздоровчі та рекреаційні функції, а також функції захисту навколишнього природного середовища та інженерних об’єктів від негативного впливу природних та антропогенних факторів.
Забезпечення проведення лісовпорядкування і упорядкування лісомисливських угідь, збереження в Підприємстві відповідних матеріалів.
Забезпеченння безперешкодного доступу до об’єктів електромереж, інших інженерних споруд, які проходять через лісову ділянку, для їх обслуговування.
Ведення мисливського господарства та контроль задотриманням правил полювання.
Ведення обліку мисливської фауни і реєстрація всіх змін в її складі.
Вивчення мисливської фауни з метою найбільш раціонального її використання, утримання окремих мисливських тварин, вилучених з природного середовища, в штучно створених напіввільних умовах (вольєрах).
Забезпечення підвищення продуктивності праці на основі механізації трудомістких лісокультурних і лісогосподарських робіт.
Популяризація серед населення значення збереження і правильного використання лісів і захисних лісових насаджень, залучення громадськості до справи відтворення та охорони лісів.
Здійснення соціального захисту працівників, поліпшення їх житлових та культурно-побутових умов, організація торгового обслуговування та громадського харчування працівників, контроль за дотриманням законодавства з охорони праці.
Здійснення зовнішньоекономічної діяльності на комерційній основі з метою одержання прибутку; співробітництво з національними, міжнародними та іноземними організаціями і громадянами, відкриття в установах банків рахунків в національній та іноземній валюті.
Проведення робіт щодо сертифікації продукції та її штрихкодового маркування.
Розробка та реалізація інноваційних проектів з метою вдосконалення виробництва.
Будівельні та монтажні роботи.
Будівництво гідротехнічних споруд та комплексів.
Будівництво та ремонт автомобільних доріг лісогосподарського призначення.
Здійснення заходів щодо забезпечення споживачів деревиною, виробами з неї, іншою продукцією лісового та мисливського господарства.
Забезпечення вирішення питань цивільної оборони, здійснення заходів щодо захисту населення і територій під час надзвичайних ситуацій.
Проведення прикладних досліджень, спрямованих на одержання нових знань з метою практичного їх використання для розроблення інструктивних технічних нововведень в галузі лісового та мисливського господарства.
Проведення експериментальних розробок з метою створення та впровадження нових природозберігаючих технологій в галузі лісового та мисливського господарства.
Інші види діяльності, що випливають з мети та предмету діяльності і не заборонені чинним законодавством України.
Види діяльності, що потребують отримання додаткових дозвільних документів (ліцензій, патентів), можуть здійснюватися тільки після їх отримання.