Озерянський ЛПК

Переробка низькоякісної деревини – важливий напрямок діяльності лісгоспу.
На Озерянському лісопромисловому комплексі ДП «Чортківський лісгосп» успішно функціонує цех переробки низькосортної деревини. Діяльність цеху переробки дає змогу підприємству більш ефективно використовувати деревину, на яку відсутній попит у споживачів. Випускаючи пиломатеріали, є змога додатково заробити кошти та розширити ринок збуту. Так за 2021 рік з низькосортної деревини випущено товарної продукції на загальну суму 16,676 млн грн.

За минулий рік в цеху перероблено 8861 кубометрів деревини. Основними видами продукції є: пиломатеріали необрізні, пиломатеріали обрізні, заготовки пилені, тріска технологічна, дрова колоті.
Пилопродукція яку випускає цех користується попитом як на місцевому так і на закордонному ринку, частина пилопродукції використовується для потреб населення.

На базі Озерянського ЛПК розташована дільниця навантаження деревини. Деревина від усіх видів рубок поступає на нижній склад в сортиментах, які розвантажуються з автомобілів і подаються в штабеля для подальшої відправки споживачам за допомогою двох консольнокозлових кранів ККС–10 та ККТМ – 10, які в подальшому здійснюють навантаження в залізничні вагони та на автомобільний транспорт для відправки споживачам.

Основними видами продукції, що реалізує підприємство є:

  • круглі лісоматеріали клас якості А, В, С, D дуб, ясен, клен,
  • круглі лісоматеріали клас якості А, В, С граб, липа,
  • деревина дров`яна промислового використання та непромислового використання листяних та хвойних порід.

З метою формування прозорого ринку деревини, орієнтованого на потребу внутрішнього товаровиробника, ДП “Чортківський лісгосп” щоквартально бере участь у проведенні відкритих аукціонних торгів з продажу круглого лісу.

Догори