Екскурсія у Білецькому вольєрі – подорож у зимову казку

Лісівники ДП «Чортківське лісомисливське господарство» провели для школярів екскурсію у Білецькому вольєрі.

Прогулянка зимовим лісом – мабуть, один із найкращих спогадів нашого дитинства! Побувати у дивовижній крижаній казці та зустріти лісових звірів – мрія кожної дитини.

Зима красива і сувора, адже це час випробувань на виживання для дикої фауни. Безлисті дерева та товща снігу, під яким захована пожухла трава – умови в яких звірині важко прохарчуватися. Працівники ДП «Чортківський лісгосп» регулярно проводять підгодівлю лісових тварин та залучають до цього дійства юних природолюбів. Під час екскурсії у вольєрі школярам розповідали про важливість збереження різноманіття лісової фауни, пригадували правила поведінки у дикій природі та навчали як і чим підгодовувати чотирилапих друзів.

Лісівники та працівники єгерської служби зазделегідь подбали про достатню кількість корму та необхідний раціон для тварин, щоб допомогти їм перебути зимову скруту. Збільшення кормової бази є важливим заходом, адже не лише сприяє збільшенню популяції, але і покращує умови мешкання видів, а також стримує їх міграцію, сприяє заселенню та концентрації тварин у певній місцевості. Стежити за порядком на угіддях та дбати про лісовий зоосвіт є обов’язком працівників лісомисливського господарства. Правильно проведена підгодівля має забезпечувати лише частину раціону дичини, аби звірі не відвикли добувати їжу самотужки. Корм розміщують у спеціально підготовлених для цього місцях, формуючи так звані підкормові лінії, тваринам зручно переміщатися по таких трасах, і вони не будуть змушені залишати свою обжиту територію. Підгодівля відбувається лише за складних природних умов і допомагає дичині зберегти життя до моменту, коли знову стане можливим добування харчів у звичний спосіб.

Екскурсія у Білецькому вольєрі – подорож у зимову казку
Догори